DRODZY MATURZYŚCI!

POBIERZ INFORMACJE

MATURA USTNA

Informacje dotyczące EGZAMINU MATURALNEGO:

1.      Wszystkie egzaminy odbędą się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych

Przy ul. POŁCZYŃSKIEJ 56 w Warszawie.

2.      Na egzaminy rozpoczynające się o godzinie 9.00 wszyscy uczniowie mają obowiązek stawić się o godzinie 8.00 zaś na egzaminy rozpoczynające się o godzinie 14.00 należy przybyć na godzinę 13.00.

3.      Bardzo proszę byście mądrze i rozważnie zaplanowali swoją podróż do tego miejsca. Proszę zrobić sobie zapas czasowy, tak by nikt z Was nie musiał się stresować ewentualnym spóźnieniem. Proszę byście mieli to na względzie.

4.      Proszę byście zaopatrzyli się w wodę i jedzenie. Nie ma tam w pobliży żadnego sklepu ani w samej szkole nie funkcjonuje żaden bufet. Zadbajcie o to odpowiednio wcześniej. Podczas samego egzaminu oczywiście nie wolno spożywać posiłków, ale w czasie przerwy owszem. Dotyczy to osób, które będą czekały na egzamin popołudniowy.

5.      Każdy z Was zobowiązany jest mieć ze sobą dowód osobisty, czarny długopis oraz maseczkę i rękawiczki.

6.      Na egzaminie każdy zdający korzysta z własnych przyborów piśmienniczych, linijki, cyrkla, kalkulatora.

7.      Szkoła nie zapewnia wody pitnej. Na egzamin należy przynieść własną butelkę wody.

8.      Czekając na wejście do szkoły albo sali egzaminacyjnej zdający zachowują odpowiedni odstęp (co najmniej 1,5 metra) oraz mają zakryte usta i nos.

9.      Po zakończeniu egzaminu i wyjściu z sali pamiętajcie o zakazie gromadzenia się, unikajcie spotkań w grupie, a wrażeniami z egzaminu dzielcie się za pomocą mediów społecznościowych.

10. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości podaję Wam kontakt do mnie.

Magdalena Woźniak tel. 500 731 788

HARMONOGRAM MATUR